Bransoletki przyjaźni pochodzenie i znaczenie. Friendship bracelet.

 

Ręcznie wykonane bransoletki przyjaźni są bardzo popularne, ponieważ reprezentują prawdziwą przyjaźń z twoim kolegą, kumplem, przyjacielem. Pokazuje lata wypróbowanej przyjaźni między przyjaciółmi. Są to niedrogie i wspaniałe prezenty, które można łatwo i wygodnie kupić w sklepie internetowym Tropiklanystyl w najbardziej rozsądnej cenie.

Co to są bransoletki przyjaźni? Pochodzenie friendship bracelet.

Historyczne i życiowe przedstawienie prawdziwej przyjaźni,za pomocą bransoletki, od wieków zyskuje na popularności. Zostało one zapoczątkowane w Ameryce Środkowej i Południowej przez grupę religijną do wykorzystania w wiecach politycznych, a także sięgają ponad 200 lat p.n.e. z Chin.

Bardzo popularne i modne są plecione bransoletki przyjaźni pochodzące z Peru. Tworzą je Indianie mieszkający w Andach. Mają ciekawe wzornictwo i piękne wyraziste kolory.

Bransoletki przyjaźni z Peru. Plecione bransoletki makrama na prezent.

 

Jakie jest znaczenie bransoletki przyjaźni?

Zgodnie z tradycyjnymi wierzeniami bransoletki przyjaźni zostały przekazane ukochanej osobie z życzeniem. Ta osoba  nosi bransoletkę, aż sama odpadnie. Moment, w którym bransoletka odrywa się od nadgarstka; mówi się, że życzenie zamieni się w rzeczywistość. A jeśli ktoś zdejmie ją z ręki, nie czekając, aż ulegnie uszkodzeniu lub odpadnie, uważa się, że przyjaźń szybko się skończy.

Pleciona bransoletka przyjaźni dwustronna makrama.

Znaczenie kolorów bransoletek. Co symbolizuje dany kolor bransoletki?

Bransoletka przyjaźni może być wykonana w różnych kolorach, posiadać kamienie, ozdoby i inne elementy. Każdy kolor reprezentuje inne znaczenie – niebieski jako godny zaufania, różowy jako dobry, pomarańczowy jako aktywny, czarny jako mocny, żółty jako szczęśliwy, czerwony jako prawdomówny i zielony jako odpowiedzialny.

Bransoletki przyjaźni meksykański styl.

Współczesna popularność zaczęła się w latach 80., kiedy zaobserwowano je podczas protestu przeciwko utracie wieśniaków Majów i Indian w Gwatemali. Takie bransoletki to kolorowe małe oznaki przyjaźni, którą zawarli ze sobą dwoje przyjaciół. Są popularne wśród nastolatków i dorosłych, ponieważ pokazują, jak bardzo kochają swojego przyjaciela.

Bransoletka przyjaźni z muliny.

Bransoletka przyjaźni co oznacza? W jakim celu ją podarowujemy?

Ozdoba używana w bransoletkach przyjaźni przypomina jednostce o obietnicach złożonych przyjacielowi. Dając go swojemu przyjacielowi, możesz pokazać swoje wzajemne zaangażowanie i stworzyć trwały efekt miłości i przyjaźni. Każdy węzeł zrobiony w bransoletce przyjaźni ma inne znaczenie. Odzwierciedla niekończącą się łączność między dwojgiem przyjaciół, która będzie trwać przez długi czas, poddając się wszelkiego rodzaju próbom czasu.

Bransoletka przyjaźni z ceramicznym koralikiem. Indiańska bransoletka z Andów.

Bransoletka przyjaźni dla twojego najlepszego przyjaciela.

Wrażenia, które zachowujemy z dzieciństwa, to cenne wspomnienia, których nie chcemy odpuścić. Długie letnie popołudnia z przyjaciółmi, niekończące się zabawy i wieczny śmiech, wyjątkowe chwile, które choć możemy dziś przeżyć na nowo, to jednak przywołujemy je ze szczególnym odcieniem. A czy jest lepszy sposób na przyciągnięcie tych emocji do naszego życia niż bransoletka, który łączy nas z jedną z najważniejszych osób, jaką mamy: naszym najlepszym przyjacielem. Celebruj swoją więź elementem pełnym znaczenia, który reprezentuje to, kim jesteś, kim byłeś i kim będziesz. Własna pamiątka, którą nosisz zawsze razem lub osobno. Mowa o bransoletkach przyjaźni, prawdopodobnie jednej z pierwszych ważnych biżuterii w życiu kobiety. Nie przegap naszego wyboru i uświęć razem więź, którą dzielisz.

Pleciona bransoletka przyjaźni. Friendship bracelet.

Indiańska bransoletka szczęścia na prezent dla przyjaciela.

Jeśli chcesz wzmocnić więź ze swoim drogim przyjacielem, kupuj piękne bransoletki przyjaźni w Galerii Tropikalnystyl i zaskocz swojego przyjaciela. Stylowa bransoletka z kamieniami poprawia ich nastrój, a także dodaje elegancji jego osobowości poprzez swoje uwodzicielskie wzory i kolory.

Bransoletki z kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Bransoletki przyjaźni z kamieni półszlachetnych

Gdzie można kupić bransoletkę przyjaźni?

W galerii Tropikalnystyl posiadamy duży wybór bransoletek przyjaźni ręcznie robionych w Peru, Meksyku, Kolumbii.

U nas kupisz piękne i kolorowe plecione bransoletki w niskich cenach.