Bransoletki z kamieniami naturalnymi, najmodniejszy dodatek. Biżuteria z kamieniami półszlachetnymi.

 

Bransoletki z kamieniami naturalnymi stały się jednym z najbardziej poszukiwanych akcesoriów. Ich atrakcyjny wygląd i liczne dobroczynne właściwości kamieni półszlachetnych sprawiają, że są niezbędne w stylizacjach etnicznych, boho czy hippisowskich. Na co czekasz, aby dołączyć do tego nowego trendu?

Jest wiele celebrytek, to dziewczyny i influencerki, które już uległy różnorodnym urokom bransoletek z kamieniami półszlachetnymi. Trzeba tylko zobaczyć, jak dobrze prezentują się na aktorach i aktorkach żebyśmy również chcieli nosić biżuterię z kamienia naturalnego.

Bransoletka tygrysie oko w stylu BOHO z kamieni naturalnych.

Peruwiańska bransoletka sodalit.


Dlaczego warto nosić bransoletki z kamieniami naturalnymi? Bransoletki z kamieniami naturalnymi zadbają o Twoje zdrowie.

Właściwości bransoletek z kamieniami półszlachetnymi.

Jest naukowo udowodnionym faktem, że kamienie wydzielają energię. Tym samym osoba nosząca bransoletki z klejnotów staje się odbiorcą takich wibracji, które oddziałują na niego na poziomie fizycznym i duchowym. Rzeczywiście, wiele cywilizacji (takich jak Wikingowie i Egipcjanie) używało ich jako ochronnych amuletów i środków leczniczych.

Jaspis: promuje spokój i umiejętności organizacyjne.
Tygrysie Oko: Zwiększa pewność siebie i odwagę.
Ametyst: wzmacnia intuicję i kreatywność.
Agat: zwiększa inteligencję i koncentrację.Sprawdź to z tą bransoletką z indyjskiego agatu!
Awenturyn: zwiększa wytrwałość i przywództwo.
Malachit: zmniejsza nieśmiałość i zapewnia śmiałość w obliczu zmian.
Lapis lazuli: skutecznie zwalcza stres i niepokój.
Jadeit: przyciąga szczęście i pomaga w konstruktywny sposób kierować energię.
Karneol: wnosi optymizm i skutecznie zwalcza lenistwo.

Dobrym sposobem na dalsze zwiększenie pozytywnej energii, którą wydzielają bransoletki z kamienia naturalnego, jest połączenie ich klejnotów z koralikami magnetycznymi. Dzięki temu połączymy dobroczynne właściwości obu materiałów, tak jak robią magnetyczne bransoletki.

Magnetyczna bransoletka z kamieniami półszlachetnymi Tygrysie oko.

Magnetyczna bransoletka z kamieniami półszlachetnymi Sodalit.

Magnetyczna bransoletka z kamieniami półszlachetnymi jaspis leopardzi.

Magnetyczna bransoletka z hematytu.

Biżuteria z kamienia naturalnego to akcesorium o niepodważalnym pięknie.

Zielone, niebieskie, fioletowe, czerwone... Bransoletki z kamienia naturalnego wyróżniają się szeroką gamą kolorów. Dzięki temu są idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju garderoby. Będą wyglądać świetnie, jeśli założysz je do swoich ubrań!

Etniczne charmsy doskonale nadają się do wzmocnienia intensywnej symboliki bransoletek z kamieniami półszlachetnymi. Drzewo życia, symbol OM, Hamsa czy głowa Buddy, czakry są bardzo przydatne, aby zmaksymalizować uzdrawiające i mistyczne działanie tego rodzaju biżuterii.

Bransoletka z lawy wulkanicznej i naturalnych - tygrysie oko.

Dobrym tego przykładem są bransoletki siedem czakr.

Bransoletka 7 czakr Hamsa z lawy wulkanicznej i naturalnych kamieni półszlachetnych.

Bransoletka 7 czakr z lawy wulkanicznej i naturalnych kamieni półszlachetnych słoń.

Niedrogie, łatwe w pielęgnacji i bardzo poręczne bransoletki z kamieniami naturalnymi to klejnoty w zasięgu każdego. W rzeczywistości ich projekty są tak stonowane i ponadczasowe, że mogą je nosić wszyscy ludzie, niezależnie od płci czy wieku. W związku z tym mamy do czynienia z idealnym prezentem, bez względu na to, gdzie na niego spojrzysz. Dlaczego nie zaskoczyć tej wyjątkowej osoby tą wspaniałą bransoletką przyjaźni Jaspis Picasso i Biały Howlit?

Bransoletki przyjaźni Jaspis Picasso i Biały Howlit.

Gdzie kupić bransoletki z kamieniami półszlachetnymi?

Kupując bransoletki z klejnotami, należy postawić na sprawdzonych dystrybutorów, którzy gwarantują najwyższą jakość. Nie na próżno od tego zależy nie tylko estetyczny potencjał tych kamieni półszlachetnych, ale także ich trwałość.

Bransoletki z kamienia naturalnego wykonane z najlepszych na rynku surowców wyróżniają się intensywnym połyskiem i naturalnym żyłkowaniem. Z drugiej strony, gdy zostały wykonane ręcznie, mają naprawdę niepowtarzalny charakter, który czyni je klejnotami pełnymi osobowości.

Etniczna bransoletka chryzokola rękodzieło z Peru.

Bransoletki przyjaźni z kamieni półszlachetnych sodalit i jaspis obrazkowy..

W bogatej kolekcji bransoletek z kamieniami naturalnymi, które oddajemy do Twojej dyspozycji w Galerii Tropikalnystyl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby przewyższyć Twoje oczekiwania. W końcu każdy z nich został wykonany ręcznie ze starannie dobranych klejnotów. Jeśli dodamy do tego rozsądne ceny i oryginalne projekty, łatwo wyobrazić sobie sukces, jaki odnoszą tego typu akcesoria.

Oczywiście bransoletki z kamieniami naturalnymi doskonale sprawdzą się w każdej stylizacji. To, w połączeniu z uzdrawiającą mocą klejnotów, czyni je dodatkiem, którego nie można przegapić w codziennym życiu. Znajdź idealny model dla siebie w sklepie online. Lub niebanalny prezent dla ukochanej osoby.