Bransoletki z Kamieniami Wulkanicznymi i szlachetnymi. Właściwości i pochodzenie lawy wulkanicznej.

 

Odkryj właściwości bransoletek z lawy wulkanicznej. Kamień wulkaniczny zawsze stanowił symbol, który ludzie szanują i którego się boją, ponieważ reprezentują wynik erupcji potężnych wulkanów. Jednak poza tym, że jest symbolem potęgi natury, lawa wulkaniczna ma starożytne zastosowania. Jednym z tych zastosowań jest przyciąganie dobrych energii przez elementy i przedmioty.

Kamień wulkaniczny skąd pochodzi?

Pochodzenie i skład kamienia z lawy wulkanicznej jest jednym z najliczniejszych rodzajów skał na świecie. Według niektórych badań ponad 90% skał wulkanicznych na całej planecie to kamienie lawowe, znane jako bazalt. Kamień ten jest produktem połączenia szeregu gazów i związków wulkanicznych, które po erupcji łączą się, chłodzą i zestalają się, tworząc czarny kamień o bardzo szczególnej fakturze.

wulkan

Po erupcji wulkanu bazaltowa lawa bardzo szybko spływa po powierzchni wulkanu i może dotrzeć do obszarów znajdujących się najbliżej wulkanu, pokrywając te tereny. Dzieje się tak, ponieważ ten rodzaj lawy jest lżejszy ze względu na niską zawartość krzemu. Możliwość dotarcia do regionów znajdujących się najbliżej wulkanu i szybkiego ochłodzenia spowodowała, że ​​duża część powierzchni oceanu planety została pokryta lawą wulkaniczną. Obecnie odkryto, że wyspy wulkaniczne, takie jak Wyspy Kanaryjskie, mają powierzchnię całkowicie zbudowaną ze skał wulkanicznych. Istnieją jednak różne odmiany kamieni wulkanicznych, które w zależności od pochodzenia mają różne zastosowania. Przyjrzyjmy się trochę więcej o tym, jak jesteś stworzony.

Pochodzenie kamienia wulkanicznego. Lawa wulkaniczna skąd się bierze?

Chociaż wszystkie kamienie wulkaniczne w oczywisty sposób powstają podczas erupcji wulkanu, proces krzepnięcia może być różny w zależności od czasu i miejsca, w którym te kamienie powstają w wyniku krzepnięcia lawy. Najbardziej powszechnym i obfitym na planecie jest kamień bazaltowy opisany powyżej. Jest to rodzaj kamienia magmowego i pochodzi z zewnątrz wulkanu. Chociaż są najliczniejsze na świecie, nie można ich zobaczyć, ponieważ zwykle są pokryte skałami osadowymi. Z drugiej strony tak zwane skały plutoniczne powstają wewnątrz wulkanu i są wyrzucane w wyniku deformacji tektonicznych. Ponieważ powstaje wewnątrz wulkanu, jego proces krzepnięcia i stygnięcia przebiega wolniej. Ten rodzaj skał można zobaczyć gołym okiem na powierzchni ziemi.

Skład kamieni wulkanicznych.

Skład kamieni wulkanicznych będzie również zależał od rodzaju skały i jej pochodzenia. Ogólnie rzecz biorąc, kamień wulkaniczny może składać się z pierwiastków, takich jak fenokryształy oliwinu, które są znane jako mikrokryształy, a także zawierają plagioklaz i auguite. Powstawanie tych mikrokryształów wynika głównie z procesu chłodzenia lawy i gwałtownych zmian temperatury, które pojawiają się na powierzchni. Jest to jedna ze wspólnych cech wszystkich kamieni wulkanicznych składających się z dużej liczby kryształów. Te kamienie wulkaniczne, które są wykorzystywane do celów leczniczych i kulturalnych, mają również szczególny skład, który pozwala im uzyskać wygląd, jaki mają. Przykładem tego jest słynny pumeks. Kamień ten składa się z dwutlenku krzemu i różnych tlenków, takich jak aluminium.

Biżuteria z lawy wulkanicznej

Bransoletka lawa wulkaniczna i karnelian

Kamień obsydianowy, znany również jako obsydian wulkaniczny, to także skała wulkaniczna wykorzystywana w wielu miejscach jako element dekoracyjny i artystyczny, a także do robienia biżuterii. W Galerii Tropikalnystyl możesz znaleźć kolczyki z obsydianem wulkanicznym, etniczne komplety wykorzystujące obsydian wulkaniczny, oraz piękne bransoletki ręcznie robione z oczkiem z obsydianu.  Kamień ten składa się w 70% z tlenku krzemu i innej części z krzemianów glinu. Trachyte jest również pięknie wyglądającym kamieniem wulkanicznym dzięki swojej szklanej fakturze i różowym, szarym lub złotym zabarwieniu. Skała ta składa się z pierwiastków, takich jak skaleń alkaliczny, a w niektórych przypadkach jest połączona z kwarcem.

Bransoletka obsydian wulkaniczny. Oryginalne rękodzieło z Peru. Zobacz tutaj.

Co oznaczają bransoletki z lawy wulkanicznej?

Należy zauważyć, że z biegiem czasu kamień lawowy stał się nie tylko kolejną skałą, ale także zyskał szczególne znaczenie w wielu kulturach. Wiele osób uważa, że ​​kamień lawowy jest jednym z żywiołów o najwyższej energii na planecie, ponieważ pochodzący z wnętrza ziemi niesie ze sobą całą energię, dlatego kamień ten jest używany do przyciągania dobrych energii i do niektórzy Czasami chronią ludzi i miejsca przed negatywnymi energiami.

BRANSOLETKA LAWA WULKANICZNA AMETYST RYBA

Kamień wulkaniczny jest również synonimem siły i odporności, a wiele osób używa go jako symbolu przezwyciężenia słabości i wytrwałości. Bransoletki z lawy są obecnie biżuterią, która jest używana jako element przyciągania dobrych energii, ochrony i utrzymania stabilności emocjonalnej.

MĘSKA BRANSOLETKA KAMIENIE WULKANICZNE I MALACHIT

Bransoletka z lawy wulkanicznej to doskonały prezent, który można podarować bliskim i wspomóc zachować równowagę w codziennym życiu.

Niektórzy eksperci zalecają umieszczenie jej w świetle pełni księżyca przez całą noc, aby Twoja bransoletka wchłonęła wszystkie pozytywne energie księżyca. Mówi się, że te bransoletki mogą pochłaniać zarówno energię pozytywną, jak i negatywną. Aby oczyścić go z negatywnych energii, niektórzy zalecają umieszczenie go w szklance z solą.

BRANSOLETKA BOHO KAMIENIE LAWA WULKANICZNA ZŁOTA KORONA

Właściwości kamieni wulkanicznych.

Jak widać, kamienie wulkaniczne są nie tylko produktem minionych erupcji, które pozostają zestalone bez użytecznego celu. Odkryto wielkie zalety i korzyści dla równowagi człowieka, które dzisiaj są szeroko wykorzystywane. W rzeczywistości istnieją inne elementy oprócz bransoletek, które są używane przez wierzących w energie i czakry i w zależności od ich lokalizacji i elementu, którego chcesz użyć, a nawet czasu użycia, możesz skorzystać z różnych właściwości .

      BRANSOLETKA KAMIENIE WULKANICZNE TYGRYSIE OKO HAMSA  BRANSOLETKA KAMIENIE WULKANICZNE TYGRYSIE OKO HAMSA

Bransoletka kamienie wulkaniczne, tygrysie oko i hamsa. Zobacz tutaj.

      BRANSOLETKA Z LAWY WULKANICZNEJ TURKUS  BRANSOLETKA Z LAWY WULKANICZNEJ TURKUS

Poniżej przedstawiamy trzy główne właściwości i korzyści, jakie możesz wykorzystać z kamienia wulkanicznego.

Kamień wulkaniczny może pomóc w zachowaniu równowagi emocjonalnej, ponieważ ma zdolność pochłaniania negatywnych emocji, stresu i uczucia niepokoju. Ten kamień pomaga stawić czoła chwilom napięcia, trudnym decyzjom, a nawet myślom złości, smutku, nienawiści czy urazy. Aby osiągnąć tę ulgę, wyznawcy energii zalecają, aby codziennie lub co drugi dzień w ciągu dnia umieszczać kamień w blisko głowy.

Bransoletka z kamieni wulkanicznych oraz naturalnych kamieni półszlachetnych - układ słoneczny.

Gwarantuje ochronę, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, kamień lawowy ma również moc pochłaniania negatywnych energii. Dlatego wiele osób używa go jako ochrony. Niezależnie od tego, czy jest noszony jako wisiorek, w torebce, czy na bransoletce, uważa się, że może ochronić Cię przed złymi życzeniami, zazdrością, plotkami i myślami przeciwko tobie. Mówi się, że zgodnie z jego zastosowaniem może przyciągać pozytywne lub negatywne energie. Pobudza Wreszcie, jedną z najważniejszych zalet kamienia wulkanicznego jest to, że służy jako rewitalizator. Tak, ten naturalny pierwiastek polecany jest do pochłaniania ciężaru zmęczenia, stresu związanego z wieloma pracami, obciążenia mięśni i ociężałości. Kamień lawowy pozwala obudzić w Twoim ciele uczucie witalności i energii.

Kolczyki obsydian wulkaniczny. Rękodzieło z Peru. Zobacz tutaj.

BRANSOLETKA LAWA WULKANICZNA KRYSZTAŁ GÓRSKI

BRANSOLETKA 7 CZAKR Z LAWY WULKANICZNEJ SŁOŃ NA SZCZĘŚCIE

BRANSOLETKA LAWA WULKANICZNA UKŁAD SŁONECZNY

Bransoletki z lawy wulkanicznej.

 

Zapakuj bransoletkę na prezent. Eleganckie pudełka, woreczki welurowe na biżuterię.

 OPAKOWANIA PREZENTOWE, PUDEŁKA NA BIŻUTERIĘ