Indyjskie spodnie haremki, szarawary, alladynki. Kolorowe spodnie orientalne.

 

Indyjskie spodnie zwane inaczej haremki, alladynki lub szarawary. To niezwykle kolorowe i przewiewne spodnie wspaniałe na wiosnę i lato. Doskonale sprawdzą się również do Jogi, pilates czy tańca. Alladynki to Indyjskie spodnie, które dopasują się do każdej figury. Mają luźny i zwiewny krój, oraz są dopasowane w pasie.

Indyjskie spodnie haremki, alladynki, szarawary to najlepsze spodnie do jogi, które naszym zdaniem możesz kupić.

Twój strój odgrywa kluczową rolę w płynności ruchów i przyjemności z sesji jogi. Lekkie, luźne spodnie są niezbędne do wykonywania asan. Wygoda jest kluczowa podczas sesji, ponieważ pozwala skupić się na pozycjach i kontrolować oddech. Z tego powodu potrzebujesz mocnych, elastycznych spodni, które nie krępują ruchów. Indyjskie spodnie haremki są funkcjonalne, wygodne i mniej obcisłe niż dresy czy legginsy. Są bardzo elastyczne, co sprawia, że bardzo łatwo się w nich poruszać.

Spodnie indyjskie haremki

Indyjskie spodnie haremki w kolorze granatowym w orientalne wzory.

Indyjskie spodnie damskie

Indyjskie spodnie haremki opisywane są jako luźne, workowate spodnie dopasowane do kostki i inspirowane stylami Bliskiego Wschodu.

Spodnie Indyjskie do jogi są również znane pod innymi nazwami, takimi jak spodnie alladynki, spodnie czeskie, spodnie afgańskie, szarawary lub spodnie tajskie. Przedstawimy Ci kilka powodów, dla których uważamy, że są to najlepsze spodnie do jogi, jakie kiedykolwiek kupisz. Są wygodne: po pierwsze, dobrze się w nich wygląda, kiedy ćwiczysz jogę, musisz czuć się komfortowo. Spodnie Harem mają elastyczny pas, który dopasowuje się do ciała, dzięki czemu nie ograniczają Twoich ruchów. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór spodni Indyjskich, które zapewniają maksymalną przestrzeń na nogi, swobodę ruchów i całkowity komfort. Dla tych, którzy dbają o figurę, spodnie haremowe sprawią, że poczujesz się pewnie, wiedząc, że jesteś trochę bardziej zakryty.

Spodnie Indyjskie dla kobiet, szarawary, alladynki.

Spodnie indyjskie alladynki

Spodnie Indyjskie alladynki ozdobione we wzory mandala.

Indyjskie spodnie alladynki zrobione są z oddychające tkaniny.

Nasze spodnie haremki są wykonane w 100% z materiału rayan, który jest przewiewny i lekki oraz
aksamitnie miękki w dotyku. Oraz ożywia spodnie połyskiem.

Szarawary idealnie nadają się do uprawiania jogi na świeżym powietrzu. Oferują elastyczność, gdyż pozycje jogi wymagają dużo rozciągania. Spodnie Haremki zapewniają dużą elastyczność, dzięki czemu możesz wykonywać swoje pozy w mniej ograniczony sposób. Ułatwiają przechodzenie z jednej pozy do drugiej. Pozwalają również zachować pełną kontrolę nad dolnymi częściami ciała, takimi jak nogi, biodra i kolana. Posiadamy szeroki wybór spodni Indyjskich dostępnych w uniwersalnym rozmiarze, co oznacza, że jeden rozmiar pasuje do większości typów sylwetki. Niezależnie od tego, czy jesteś szczupły, czy nie, mamy dla Ciebie odpowiedni model.

Szarawary Indyjskie spodnie damskie

Indyjskie spodnie do jogi

Zielone indyjskie spodnie zwiewne i wygodne.

Spodnie Indyjskie Haremki nie ograniczają się tylko do jogi.

Idealnie nadają się do innych zajęć, takich jak taniec, pilates, zajęcia aerobiku, a nawet sztuki walki. Nasz wybór obejmuje orientalne wzory na kolorowych tkaninach i pięknie połyskujących w świetle. Te wszechstronne spodnie zostały starannie zaprojektowane z myślą o rynku hipisowskim i bohemy. Można je również nosić na większość nieformalnych okazji, takich jak festiwale muzyczne i tym podobne, podczas podróży lub po prostu wylegiwania się w domu.

 

Haremki spodnie z Indii niezwykle kolorowe ozdobione wzorami mandala.

Szarawary spodnie Indyjskie wspaniałe do jogi, medytacji i tańca.

Indyjskie spodnie joga, pilates, taniec

Spodnie indyjskie w kolorze turkusowym. Dopasowane w pasie o luźnym kroju.

Indyjskie spodnie haremki kupisz tutaj.