Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

BRANSOLETKA Z PERU LINIE NAZCA 01

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (5 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena netto: 20,16 zł 24,80 zł

Bransoletka z Peru przedstawiajaca motywy z Płaskowyżu Nazca. Bransoleta ozdobiona jest rysunkami znajdujacymi sie na Płaskowyżu Nazca. Jest to zarówno bransoletka męska jak i damska. Doskonała na oryginalny prezent.

Rysunki z Nazca są to linie znajdujące się na Płaskowyżu Nazca w Peru. Oglądane z góry przypominają kształtem zwierzęta, rośliny lub figury geometryczne. Stworzyli je Indianie Nazca między rokiem 300 p.n.e. a 900 n.e. Najsłynniejsze rysunki z Nazca to: pająk który ma 40-metrowe odnóża, kondor o przekroju 120 metrów, małpa, koliber, pies, ryby, kwiaty.

 

Bransoleta ma regulowaną długość gdyż zapinana jest na sprzączkę.

 

długość bransolety bez sprzączki i paska: 15 cm

całkowita długość bransolety wraz ze sprzączką i paskiem z dziurkami: 23 cm (+-0,5cm)

szerokość: 3 cm