Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

CZAPKA ROBIONA NA DRUTACH RĘKODZIEŁO

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (1 szt.)
Czas realizacji: 2-4 dni robocze
Cena netto: 52,85 zł 65,00 zł

Czapka robiona na drutach, bardzo ciepła i kolorowa. Ręcznie robiona czapka wykonana z wysokogatunkowej włóczki mieszanki wełny alpaki 80% i wełny akrylowej 20%. Włóczka jest miła i miękka w dotyku, oddychająca i niegryząca. Czapka jest unikatowa zrobiona na drutach przez Indiankę mieszkającą w Puno.

Nie ma dwóch identycznych czapek. Zakochaj się w czapce z wełny alpaki.

Oryginalne i rękodzieło z Peru. Piękna wełniana czapka na unikalny prezent.

Puno jest to miasto w Peru położone na wysokości 3 830 m n.p.m. Założył je w 1668 roku, wicekról Pedro Antonio Fernández de Castro. Obecnie jest stolicą regionu Puno. Położone jest nad jeziorem Titicaca. Ludność miasta liczy około 133 tys. mieszkańców są to głównie indianie Ajmara.

Czapka jest miękka i rozciągliwa.

Obwód głowy ok: 53-56cm


Tagi: #czapka, #wełna, #rękodzieło, #na drutach, #handmade, #zimowa #wełniana czapka #czapka z wełny alpaki