Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

CZAPKA WEŁNIANA ALPAKA 01 CZARNA

Producent: Peru
Dostępność:  (0 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena netto: 20,24 zł 35,00 zł24,90 zł

Czapka wełniana alpaka, taki model czapki w Peru nosi nazwę Chullo. Dzięki temu, że zakrywa uszy świetnie chroni przed wiatrem, zimnem, mrozem i śniegiem. Jest to nakrycie głowy nadające się na jesień i zimę. Czapka zrobiona jest z wełny alpaki, i dlatego skóra w niej oddycha a głowa się nie poci. (70% wełna alpaki, 30% wełna akrylowa). Wykonana w technice podwójna nitka, dzięki czemu czapka jest ciepła. Etniczne wzory nawiązują do kultury inków. Wełniana czapka uszatka ma modny kształt i doskonale chroni uszy przed zimnem. CHULLO jest czapka uniwersalną do twarzy w niej jest każdemu. Mogą ją nosić dzieci, młodzież, kobiety i mężczyźni. Doskonale nadaję się jako wyszukany i oryginalny prezent.

Do czapki można dopasować również szalik i rękawiczki z wełny alpaki.

Czapka jest miękka i rozciągliwa. Poszczególne egzemplarze mogą różnić się nieznacznie kształtem i kolorem wzorków na czapce.

Obwód głowy: 54-57 cm

Chullo - peruwiańska wełniana czapka. Doskonale chroni przed zimnem i wiatrem, śnieg czy mróz nie będą już problemem. Czapka jest dwustronna, wystarczy przekręcić ja na druga stronę i już mamy inny wzór czy kolor. Etniczne wzory nawiązują do kultury inków. A lamy i alpaki przedstawiają faunę występującą w Andach. Czapka ma modny kształt i doskonale chroni uszy przed zimnem. Chullo zrobione jest z weny alpaki, dzięki temu głowa się nie poci a skóra oddycha.