Kategorie

Prezenty Upominki

W razie pytań i w sprawie zamówień prosimy o kontakt na email: galeria@tropikalnystyl.pl
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu oryginalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, yerba mate i meksykańskie smakołyki dla męża, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki i szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów
Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Tu zapłacisz z:
Obsługujemy płatności PayU

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Bransoletki przyjaźni

DAMAZA - BĘBENEK LINIE NAZCA PAJĄK

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (2 szt.)
Czas realizacji: 2-4 dni robocze
Cena netto: 20,33 zł 25,00 zł

Damaza - Daimuro Shaker jest to peruwiański instrument zrobiony z drewna i naturalnej skóry. Ten indiański bębenek jest ręcznie malowany. Poczuj ten sam dźwięk którym Inkowie czcili Słońce w Inti Raymi. Bardzo ładnie wykonany z prawdziwej skóry i bogato zdobiony. Podczas obracania wydaje głośny i bardzo wyrazisty dźwięk. To ciekawy etniczny instrument. Też jest to wspaniały edukacyjny instrument, który uczy i bawi.

Poszczególne instrumenty mogą nieznacznie różnić się od siebie gdyż są recznie robione.

Wysokość instrumentu: 24 cm

Średnica: ok 11 cm

Rysunki z Nazca są to linie znajdujące się na Płaskowyżu Nazca w Peru. Oglądane z góry przypominają kształtem zwierzęta, rośliny lub figury geometryczne. Stworzyli je Indianie Nazca między rokiem 300 p.n.e. a 900 n.e. Najsłynniejsze rysunki z Nazca to: pająk który ma 40-metrowe odnóża, kondor o przekroju 120 metrów, małpa, koliber, pies, ryby, kwiaty.