Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

MARAKASY INKASKIE KSIĘŻYC I SŁOŃCE

Producent: Peru
Dostępność:  (0 szt.)
Czas realizacji: 2-4 dni robocze
Cena netto: 77,24 zł 95,00 zł

Marakasy – maracas z Peru. Są to etniczne instrumenty stworzone z tykwy - mate. Te etniczne marakasy są ręcznie ozdabiane techniką zwaną mate burilado. Jest to pracochłonna technika grawerowania pięknych wzorów zdobiących marakasy. Każda Maraca jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju.Użyj tego instrumentu do muzycznej inspiracji lub jako piękną ozdobę na ścianę. Cena za parę marakasów. Wspaniałe na niebanalny prezent, na pewno zachwycą obdarowaną osobę wyglądem i brzmieniem tego instrumentu.
 
Wielkości każdego z marakasów:

Długość ok: 28 cm

Obwód w najszerszym miejscu ok: 25 cm

Długość ok: 27 cm

Obwód w najszerszym miejscu ok: 24 cm

Słońce (w języku quechua nazywane Inti) jest symbolem często pojawiającym się kulturze peruwiańskiej. Słońce było przedstawiane w postaci ludzkiej jako twarz ozdobiona promieni. Starożytni Inkowie każdego ze swoich królów uważali za dziecko Słońca. Cywilizacja Inków czciła Słońce i uznawała je za Boga dającego życie.

Księżyc - Mama-Quilla lub Mama-Kilya była to bogini czczona jako żona słońca.Według wiary Inków mama księżyc płacząc roniła srebrne łzy. Uważana również była jako matka ludu Inków i jej przybycie i odejście oznaczało upływ czasu.