Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

MEKSYKAŃSKIE KOLCZYKI MASA PERŁOWA IV

Producent: Meksyk
Dostępność:
JEST
 (1 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena netto: 24,31 zł 34,90 zł29,90 zł
Meksykańskie kolczyki wykonane z alpaki, zwanej również nowym srebrem meksykańskim, gdyż ma właściwości srebra - zachowuje połysk i nie rdzewieje oraz z masy perłowej. Kolczyki stworzona zostały przez meksykańskiego artystę, który ozdobił je pięknie opalizującą naturalną masą perłową. Biżuterię meksykańską cechują kontrastowe kolory oraz ciekawe i oryginalne wzory.
Ta meksykańskie kolczyki są niezwykle elegancka i mogą być gustownym prezentem dla ukochanej osoby. W rzeczywistości prezętują się dużo lepiej niżna zdjęciu.
Oryginalny wyrób z Meksyku.
Kolczyki meksykańskie są antyalergiczne.

Meksykańskie kolczyki wykonane z alpaki, zwanej również nowym srebrem meksykańskim, gdyż ma właściwości srebra - zachowuje połysk i nie rdzewieje oraz z masy perłowej. Kolczyki stworzona zostały przez meksykańskiego artystę, który ozdobił je pięknie opalizującą naturalną masą perłową. Biżuterię meksykańską cechują kontrastowe kolory oraz ciekawe i oryginalne wzory. Te meksykańskie kolczyki są niezwykle elegancka i mogą być gustownym prezentem dla ukochanej osoby. W rzeczywistości prezentują się dużo lepiej niż na zdjęciu.


Oryginalny wyrób z Meksyku.
Kolczyki meksykańskie są antyalergiczne.