Kategorie

Wyprzedaż

MĘSKI NASZYJNIK RASTA IV
brutto: 12,99 zł
(netto: 10,56 zł)

Prezenty Upominki

W razie pytań i w sprawie zamówień prosimy o kontakt na email: galeria@tropikalnystyl.pl
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu oryginalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, yerba mate i meksykańskie smakołyki dla męża, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki i szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów
Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

NASZYJNIK MĘSKI CZARNO CZERWONY

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (14 szt.)
Czas realizacji: 2-4 dni robocze
Cena netto: 10,56 zł 19,80 zł12,99 zł

Peruwiański męski naszyjnik zrobiony z koralików wyrzeźbionych z kamienia mydlanego. Oryginalny naszyjnik zrobiony przez Indian w Cusco – Peru. Cechuje go bardzo dobra jakość.Doskonale prezentuje się na męskiej szyi. Wspaniały na prezent.

Kamień mydlany - Talk – minerał z gromady krzemianów. Używa się go do wyrobu rzeźb i galanterii ozdobnej, szczególnie stosuje się tu tzw. kamień mydlany, czyli zbite, masywne nagromadzenia steatytu.

Długość naszyjnika: 46 CM