Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

Łapacz snów - Amulet Indian Ameryki Północnej legenda głosi...

Ostatnio bardzo popularnym motywem w dziedzinie mody jest łapacz snów. Jest to ozdoba o charakterze etnicznym, która gości nie tylko w naszej garderobie, ale również na ciele, albowiem tatuaże z tym motywem stały się wyjątkowo popularne. Niegdyś łapacze snów były uważane za specjalne Amulety Indian Ameryki Północnej. Wierzono w ich magiczną moc i siłę, która miała na celu chronić posiadacza przez złymi siłami. Indianie wierzyli w magiczną siłę snów zarówno tych dobrych jak i złych. W przypadku tych negatywnych tworzono specjalne amulety - czyli łapacze snów, które miały wpaść w sieć amuletu, po czym pod wpływem porannych promieni słonecznych zniknąć. W przypadku dobrych snów miały one, bowiem spływać po delikatnych piórach do umysłu śpiącego i sprawić, aby był bardziej wypoczęty. Według starych wierzeń łapacze snów należy wieszać w takich miejscach, które dosięgają promienie słoneczne każdego dnia.

Senne mary i koszmary legenda głosi, że ochroni cię indiański łapacz snów - dream catcher

Bardzo często łapacze snów były wieszane w kołyskach dla dzieci i tak dzieje się również dzisiaj. Mają one za zadanie chronić dzieci przed złymi duchami i mocami. Okręgi robione z miękkiego drzewa a w środku sploty z pajęczej nici miały łapać zło tak jak sieć pająka łapie ofiary. Koszmary senne miewał pewnie każdy z nas, kiedyś wierzono, że za pomocą łapaczy snów można je odgonić i odciążyć osobę od złych snów - dziś nie praktykuje się już takich rzeczy, jednak osoby, które zdecydowały się na wytatuowanie łapacza snów w większości kierują się symboliką. Nie mówimy tutaj oczywiście o osobach, które robią to, bo uważają za modne, tylko o tych, którzy faktycznie znają znaczenie tego przedmiotu. Łapacze snów ozdobione są zazwyczaj piórami i koralami - ma to oczywiście znaczenie symboliczne. Indiańskie łapacze snów - dream catchers, aby działały musiały mieć niektóre z przedmiotów uważające za magiczne. Koraliki, które do dzisiejszego dnia znajdują zastosowanie w biżuterii, tak w łapaczach snów były uznawane, jako środek, który spełnia sny. Pióra symbolizowały powietrze, kryształ górski dawał moc - dziś też wierzymy w magiczne zastosowanie niektórych kamieni, kupując różne talizmany.

 


łapacz snów amulet indiański

 

 

Tutaj możesz kupić Indiańskie Łapacze Snów

 dream catcher łapacz snów
łapacz snów dream catcher
kolczyki łapacze snów