Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

PLECIONE BRANSOLETKI - FRIENDSHIP BRACELETS

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (1 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
  • Numer bransoletki
Cena netto: 5,28 zł 6,99 zł6,50 zł

Bransoletki przyjaźni z ang. friendship bracelets jest to specjalność Indian z Ameryki Południowej. Zwane są również makrama, macrame, plecione bransoletki, plecionki.

W latach 70 XX wieku bransoletki przyjaźni stały się bardzo popularne i nie tracą popularności do dziś.

Te plecione bransoletki są dwustronne, każda ze stron inaczej się prezentuje. Przedstawione bransoletki maja bardzo ciekawy wzór.

Bransoletki macrame są ręcznie robione w Peru, mają wyraźne kolory, bardzo ładnie prezentują się na ręku. Po założeniu nie trzeba ich zdejmować, można się w nich kapać bez problemu.

Mogą być miłym prezentem dla bliskiej Ci osoby.