Kategorie

Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

PLECIONE BRANSOLETKI - FRIENDSHIP BRACELETS

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (1 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
  • Numer bransoletki
Cena netto: 5,28 zł 6,99 zł6,50 zł

Bransoletki przyjaźni z ang. friendship bracelets jest to specjalność Indian z Ameryki Południowej. Zwane są również makrama, macrame, plecione bransoletki, plecionki.

W latach 70 XX wieku bransoletki przyjaźni stały się bardzo popularne i nie tracą popularności do dziś.

Te plecione bransoletki są dwustronne, każda ze stron inaczej się prezentuje. Przedstawione bransoletki maja bardzo ciekawy wzór.

Bransoletki macrame są ręcznie robione w Peru, mają wyraźne kolory, bardzo ładnie prezentują się na ręku. Po założeniu nie trzeba ich zdejmować, można się w nich kapać bez problemu.

Mogą być miłym prezentem dla bliskiej Ci osoby.