Kategorie

Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

SZACHY Z PERU INDIANIE KONTRA HISZPANIE

Producent: Peru
Dostępność:
JEST
 (2 szt.)
Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Cena netto: 203,25 zł 250,00 zł
Peruwiańskie szachy. Oryginalne szachy wykonane przez artystów z Cusco.
Wcielaj się w rolę konkwistadora Francisco Pizarro lub broń twojego imperium jako Inkaski książę Atahualpa. Z takimi szachami przeniesiesz się do XVI wieku i poczujesz taki smak gry, którego wcześniej nie doświadczyłeś!
Bardzo starannie i dokładnie wykonane rękodzieło. Wspaniały niepowtażalny prezent. Zaskocz obdarowywana osobę tak niezwykłymi szachami. Można je również postawić jako oryginalna ozdoba.
Szachownica jest drewniana. Figurki z ceramiki.

Szachy Peruwiańskie indianie kontra hiszpanie. Niesamowite szachy wykonane przez indian z Cusco. Wcielaj się w rolę konkwistadora Francisco Pizarro lub broń twojego imperium jako Inkaski książę Atahualpa. Z takimi szachami przeniesiesz się do XVI wieku i poczujesz taki smak gry, którego wcześniej nie doświadczyłeś! Bardzo starannie i dokładnie wykonane rękodzieło. Każda figurka jest ręcznie malowana. Wspaniały niepowtażalny prezent. Zaskocz obdarowywana osobę tak niezwykłymi indiańskimi szachami. Można je również postawić jako oryginalna ozdoba.

Szachownica jest drewniana. Figurki z drewna balsa.
Wielkość szachownicy: 26 cm x 26 cm.
Wysokość hiszpańskiego króla: 7 cm.

Wysokość inkaskiego króla: 7 cm.