Kategorie

Prezenty Upominki

Unikalne prezenty ręcznie robione.
prezent

Galeria Tropikalnystyl oferuje unikalne prezenty. Znajdziesz tu unikalne upominki dla całej rodziny. Etniczna biżuteria dla żony, talizman na szczęście dla matki, ciepły sweter z wełny alpaki dla ojca, wełniane ponczo dla babci, peruwiański szalik dla dziadka i indiańskie instrumenty dla dziecka. Prezenty dla całej rodziny.
Polecamy na prezenty: wełniane czapki z alpaki na drutach, szaliki, ponczo z wełny alpaki, sweter z Peru, skarperty i getry w indiańskie wzory, etniczne instrumenty, ręcznie robiona biżuteria, narzutygadżety rasta, indiańskie łapacze snów. Unikalne prezenty w etnicznym stylu. Prezenty na walentynki, upominki dla niej, prezenty dla niego, pomysł na prezent urodzinowy. Idealny upominek to etniczne rękodzieło.

Facebook

Sklep internetowy z biżuterią, Etniczny styl, Biżuteria etniczna, męska biżuteria, Etno, Rękodzieło artystyczne z Peru, Czapki z alpaki, Wełniane swetry z alpaki, Wełniane ponczo z alpaki, Etniczne rękodzieło, Biżuteria sztuczna, Narzuty i makaty, Biżuteria hand made, Kolczyki ręcznie robione, Biżuteria z kamieni, Naszyjniki, Wisiorki, Amulety i talizmany, Styl etno, Kolczyki etniczne, Etniczny styl, kolczyki ekologiczne, hamaki, Srebrne kolczyki, Biżuteria z Peru i Kolumbii, Bransoletki etno, dekoracja, Ponczo, Swetry z wełny alpaki, Wełniane czapki, Szaliki, Skarpety z alpaki, Etniczne instrumenty, Okaryny, Marakasy, Rasta styl, Indiańska biżuteria, Indiański styl, Torebki etniczne, unikalne prezenty, Poncza z Peru, rasta sklep, prezent na walentynki, bransoletki z muliny, unikatowe prezenty z Ameryki Południowej, Styl hippie, Boho, Bransoletki przyjaźni

O firmie

Galeria Tropikalnystyl oferuje produkty bezpośrednio z Ameryki Południowej i Środkowej. Staramy się, aby artyści i rzemieślnicy dostali sprawiedliwą zapłatę za swoje wyroby. Większość produktów to unikalne pojedyncze sztuki.

Składniki z jakich zrobione jest w rękodzieło oferowane przez Galerię Tropikalnystyl są ekologiczne, jak np. nasiona, bambus, drewno, pióra i wełna lamy i alpaki, kamienie szlachetne i półszlachetne. Nie pochodzą od gatunków zagrożonych ani nie są szkodliwe dla zdrowia.

Sklep Tropikalnystyl sprowadza produkty wyselekcjonowane, aby spełniały standardy europejskie.Właścicielem sklepu www.tropikalnystyl.pl  jest przedsiębiorstwo:

TROPIKALNYSTYL Agnieszka Malinowska-Davila

Ul. Sienkiewicza 40

05-840 Brwinów k. Warszawy

działająca na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 7530 wydanego przez Burmistrza Gminy Brwinów.

NIP: 534-194-80-10

REGON: 142506070